آیا می توانم هنگام خرید ملک در دبی ویزای اقامت دریافت کنم؟

آیا می توانم هنگام خرید ملک در دبی ویزای اقامت دریافت کنم؟

با خرید ملک در دبی می توانید ویزای دو ساله دریافت کنید که عبارتند از:

  1. ملک تکمیل و به شما تحویل داده شده باشد.
  2. ارزش 750 هزار درهم به بالا.

 

بله، هنگام خرید ملک در دبی می توانید ویزای اقامت دریافت کنید. از ماه مه 2019، یک طرح جدید اقامت بلندمدت و ویزای طلایی راه اندازی شد که به خارجی ها امکان می دهد بدون حامی اماراتی در امارات زندگی، کار و تحصیل کنند. ویزای املاک دبی را می توان در مقابل املاک مسکونی خریداری شده در منطقه آزاد (آپارتمان، آپارتمان خدماتی، ویلا، خانه شهری) و/یا املاک تجاری (اتاق هتل، آپارتمان هتل، دفتر، انبار) صادر کرد.

شما واجد شرایط ویزای سرمایه گذار امارات هستید تا زمانی که کل سرمایه گذاری شما 750000 درهم یا بیشتر در یکی از حداکثر سه ملک  باشد. اگر چند نفر مالک ملک باشند، همه می توانند برای ویزای سرمایه گذار دبی درخواست دهند تا زمانی که سهمی معادل 750000 درهم یا بیشتر از ارزش خرید  داشته باشند. در صورتی که ملک مشترکاً در اختیار زن و شوهر باشد، باید گواهی ازدواج تأیید شده ارائه شود.

3 نوع ویزا برای سرمایه گذاران املاک در دبی وجود دارد:

1. ویزای ملکی دبی شش ماهه چند بار ورود : این ویزا هزینه کمتری دارد و به سرعت قابل دریافت است. با این حال، برای شما شناسه امارات صادر نمی شود، بنابراین از نظر فنی مشابه ویزای توریستی دبی  است. از ویزای شش ماهه می توان برای تسهیل در تکمیل اخذ اقامت طلایی ¹ نیز استفاده کرد.
2. ویزای ملکی 2 ساله دبی: ویزا برای مدت سه سال صادر می شود و می تواند قبل یا پس از انقضا با هزینه اسمی تمدید شود. اداره زمین دبی (DLD) کاهش حداقل نیاز مالی برای درخواست ویزای سرمایه گذار 3 ساله را از 1,000,000 درهم (272,300 دلار آمریکا) به 750,000 درهم (205,000 دلار آمریکا) اعلام کرده است. این پیشنهاد ویزا فقط هنگام خرید ملک مسکونی آماده برای سکونت در دسترس است. اگر قصد خرید ملکی خارج از طرح را دارید، تنها پس از اتمام تمام کارهای ساخت و ساز و تحویل ملک برای سکونت  ویزای 2 ساله دریافت خواهید کرد.

3. اقامت طلایی دبی: اگر ارزش کلی ملک شما بیشتر از 2 میلیون درهم باشد اقامت طلایی 10 ساله امارات را دریافت خواهید کرد.

 

فرم مشاوره با کارشناسان کاوردیل

مقایسه ملک ها

مقایسه