خرید استودیو در دبی

61 املاک
مرتب سازی بر اساس:

فرم مشاوره

آپارتمان استودیویی

خرید آپارتمان استودیویی Studio در امارات متحده عربی مخصوصا در دبی برای بسیاری از افراد گزینه جذابی است. امارات متحده عربی با شهرهای مدرن، فرهنگ پر جنب و جوش و جمعیت متنوع، تجربه زندگی منحصر به فردی را ارائه می دهد. این کشور به طور فزاینده ای در میان مهاجران از سراسر جهان که به دلیل مزایای مالیاتی و زیرساخت های توسعه یافته آن جذب شده اند، محبوب شده است.

آپارتمان های استودیویی برای کسانی که به دنبال خانه ای مقرون به صرفه  هستند ایده آل است. واحد های استودیویی فضای بهینه ای را برای زندگی افراد مجرد یا کسانی که به تازگی متاهل شده اند فراهم می کند. آنها دارای بخشی برای خواب(سکشن اتاق خواب) ، هال یا اتاق نشیمن و آشپزخانه کوچک هستند فقط باید بدانید که در واحد های استودیو دیوار و تیغه در داخل خانه وجود ندارد(بجز حمام).

این فضاها برای استفاده بهینه از فضا طراحی شده اند و در عین حال امکانات رفاهی عالی مانند تهویه مطبوع، استخرهای شنا، سالن های بدنسازی و موارد دیگر را نیز که بسته به سازنده ها متفاوت است ارائه می دهند.

نمونه فضای یک استودیو آپارتمان

نقشه یک واحد استودیو

 

محبوب‌ترین مناطق برای خرید استودیو در دبی

  1. جمیرا ویلج سیرکل (JVC)
  2. بیزینس بی
  3. اینترنشنال سیتی
  4. ارجان
  5. دبی مارینا
  6. دبی سیلیکون اوسیس (DSO)

 

قیمت استودیو در دبی

طبق گزارش دپارتمان زمین دبی (DLD)، 1314 معامله فروش برای استودیو در دبی در دسامبر 2023 به 923.7 میلیون درهم رسید. میانگین قیمت فعلی برای خرید استودیو در دبی 718 هزار درهم است.

مقایسه ملک ها

مقایسه