بزرگترین پنت هاوس دبی قیمت 163.48 میلیون دلار به فروش می رسد

The Raffles The Palm Dubai

بزرگترین پنت هاوس دبی با قیمت 600 میلیون درهم توسط Emerald Palace Group (EPG)  معرفی شد.

سه طبقه بالای مجموعە ی رافلز پالم جمیرا و همچنین پشت بام آن ها، Super Penthouse R1 را تشکیل می دهد که مساحت کلی آن 77707 فوت مربع است. این یک رکورد جدید برای بزرگترین اقامتگاه خصوصی در تاریخ املاک و مستغلات دبی ایجاد می کند که یک نقطه عطف قابل توجه است.

Super Penthouse R1 دارای هشت اتاق خواب، یک اتاق ناهار خوری بزرگ، یک قسمت نشیمن بزرگ با دسترسی مستقیم به تراس مرکزی برای پذیرایی از صدها مهمان با برخی از بهترین منظره ها، و یک آسانسور خصوصی است .

یک باشگاه ورزشی درجه یک، اسپا، و منطقه با اتاق استراحت ، اتاق کرایوژنیک، استخر روباز، بار، و منطقه باربیکیو از جمله امکانات رفاهی هستند. همچنین مینی گلف در داخل باغ ، سالن فیلم سرپوشیده، زمین بسکتبال، ده پارکینگ، و باری با منظره 360 درجه از خط افق و خلیج فارس وجود دارد.

Seran Gheorghe، نایب رئیس EPG و مدیر فروش رافلز گفت: “ما معتقدیم که فروش این اقامتگاه نقطه عطف مهم دیگری در تاریخ املاک دبی خواهد بود و ما مشتاقانه منتظر کمک بیشتر به رشد این بخش هستیم.”

مدت زمان تعیین شده برای تحویل 15 ماه از تاریخ رزرو می باشد.

رکورد 500 میلیون درهم در نوامبر برای فروش پنت هاوس پنج خوابه کومو رزیدنس (Como Residences penthouse) در پالم جمیرا پرداخت شد. مساحت این ملک بیش از 21949 فوت مربع است.

پنت هاوس Sky Mansion در Bugatti Residences by Binghatti در ژوئن 2023 با قیمت رکوردشکنی 750 میلیون درهم به فروش رفت. ابعاد پنت هاوس فاش نشده است.

تقاضا در بخش  املاک لوکس ، باعث رشد بازار املاک و مستغلات محلی در سال های اخیر شده است و قیمت ها را به بالاترین حد خود در سال 2023 رسانده است.

مقایسه ملک ها

مقایسه