داماک از مجتمع آپارتمانی با تم آبی در Lagoons رونمایی کرد.

داماک از مجتمع آپارتمانی با تم آبی در Lagoons رونمایی کرد

شرکت ساختمانی داماک (Damac Properties) توسعه دهنده پروژه لوکس امارات متحده عربی از راه اندازی اولین مجتمع آپارتمانی خود، Damac Lagoons، در دبی خبر داد.

Damac Lagoon Views آپارتمان های یک خوابه و دو خوابه را در همکف + شش طبقه فضای نشیمن با مجموعه ای از امکانات تکمیل کننده تم مدیترانه ای ارائه می دهد.

ساکنان این فرصت را خواهند داشت تا در طیف وسیعی از تجربیات آرامش و تفریح ​​لذت ببرند. تپه‌های زیبایی وجود خواهد داشت که در آن افراد می‌توانند در زیر نور خورشید روی پایه‌های کوچک فضاهای سبز استراحت کنند، و یک بار عسل که محصولات سلامتی ارائه می‌دهد. همچنین بانوج های راحت بر فراز تالاب ها، اسپا در فضای باز و سالن استراحت آبی بوهو اضافه شده است.

این پروژە باغ درخت زیتون ، یک مکان ایده‌آل برای برگزاری مراسم عروسی را فراهم می‌کند، در میان پس‌زمینه یک فضای دنج، در حالی که در مرکز جامعه صحنه کنسرت باغ فلامنکو خواهد بود. غرفه مدرسه اپرای آبی و پارک سنگی آتشفشانی منحصر به فرد این پروژه خواهد بود. به‌علاوه کلوپ ساحلی و سالن استراحت، غرفه بازی‌های رومیزی و منطقه اختصاصی برای کودکان، مجموعه‌ای از سرگرمی‌های Lagoon Views را در بر می‌گیرد.

مرکز غذاخوری طیف وسیعی از تجربه‌های F&B از جمله سالن تاپاس، بار استخر و بار ساحلی غروب را ارائه می‌دهد. پروژه جدید با حفظ موضوع آبی تالاب های داماک، با منطقه پارتی باران تالاب و محل برگزاری مهمانی های آبی منحصر به فرد، نوید شگفتی را نیز می دهد. برای علاقه مندان به تناسب اندام، Lagoon Views یک باشگاه ورزشی آبی با پیست دویدن نیز ارائه می دهد.

آنچه واقعاً Damac Lagoon Views را متمایز می کند تعهد آن به ارائه تجربیات بی نظیر است. این فقط یک اقامتگاه نیست. این یک سبک زندگی، وعده خاطرات فراموش نشدنی و گواهی بر تعهد ما به ایجاد جوامع استثنایی است که زندگی مدرن را دوباره تعریف می کنند.

تا به امروز، توسعه‌دهنده امارات قراردادهایی به ارزش نزدیک به 7 میلیارد درهم برای تالاب‌های داماک منعقد کرده است که بیش از 1 میلیارد درهم برای زیرساخت‌ها و بیش از 5.6 میلیارد درهم برای ساخت ویلا در جامعه اختصاص داده شده است.

او افزود : “ما از دیدن پیشرفت در تالاب های داماک بسیار خرسندیم و هیجان زده ایم که امسال از ساکنان استقبال می کنیم.”

مقایسه ملک ها

مقایسه