معرفی منطقه بیزینس بی دبی

بیزینس بی دبی

BUSINESS BAY خلیج تجاری

Bay یک منطقه مدرن با کاربری ترکیبی در کنار آب‌های درخشان کانال دبی است. مساحت این منطقه 46.9 میلیون فوت مربع است که 22.1٪ آن به پروژه‌های مسکونی، 18.5٪ برای استفاده تجاری و 59.4٪ به عملیات مختلط اختصاص دارد.

این مقصد شناخته شده، محل کسب و کارهای پیشرو بین‌المللی و محلی، امکانات حمل و نقل عمومی درجه یک و بسیاری از امکانات سطح بالا است. بر اساس گزارش بازار اجاره دبی، این منطقه یکی از مناطق محبوب برای اجاره آپارتمان‌های لوکس به شمار می‌آید.

سبک زندگی در Dubai Properties Business Bay عمدتاً برای زوج‌های جوان و مجردها جذاب است، اما بسیاری از خانواده‌ها نیز در آپارتمان‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند. با مجموعه‌ای از آپارتمان‌ها، پنت‌هاوس‌ها، هتل آپارتمان‌ها و هتل‌های زیبا، بیزینس بی دبی به مقصدی دلپذیر تبدیل شده و علاقه یکسانی را از سوی اجاره‌کنندگان، خریداران و گردشگران برانگیخته است.

در مقاله قبلی به معرفی منطقه دبی مارینا پرداختیم که می توانید به آن نیز سر بزنید.

معرفی منطقه بیزینس بی دبی

املاک در بیزینس بی دبی

منطقه بیزینس بی دبی از موقعیت عالی در شهر برخوردار بوده که دارای آپارتمان‌ها و پنت‌هاوس‌ها است. بسیاری از ساختمان‌های خلیج تجاری، افق نمادین دبی را تشکیل می‌دهند. آپارتمان‌ها در Business Bay به صورت استودیو، آپارتمان‌های 1، 2 و 3 خوابه و آپارتمان‌ها و پنت‌هاوس‌های لوکس 4 خوابه در دسترس هستند.

معرفی منطقه بیزینس بی دبی

آپارتمان‌های برای فروش

پنت‌هاوس‌های 4 خوابه در Business Bay به مساحت 6600 فوت مربع تا 7341 فوت مربع موجود هستند. همچنین می‌توانید دوبلکس با چهار اتاق خواب بزرگ، یک اتاق خدمتکار، پنج تا شش حمام، پنجره‌های کف تا سقف، آشپزخانه اوپن و کاملا مجهز پیدا کنید. این پنت‌هاوس‌ها دارای یک تراس بزرگ با یک استخر خصوصی هستند.

منطقه بیزینس بی همچنین دارای چندین هتل آپارتمان مناسب می باشد . این واحدها شامل اتاق خواب با حمام، نشیمن بزرگ، آشپزخانه مجهز، نشیمن مجزا، پنجره‌های از کف تا سقف و تراس بزرگ/بالکن هستند. همچنین در برج‌های اجرایی به جز ویلاهای اسکای و ویلاهای شناور ماراسی در امتداد کانال دبی، چند ویلا آلاچیق برای اجاره وجود دارد.

جهت خرید آپارتمان در دبی و اطلاع از قیمت به تومان . درهم می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برج اجرایی C در خلیج تجاری

ساختمان‌های تجاری در خلیج تجاری دبی

ساختمان‌های تجاری محبوب در خلیج تجاری دبی عبارتند از:

  • The Binary
  • Clover Bay Tower
  • The Prism
  • Tamani Arts Offices
  • The Citadel
  • Bayswater Tower
  • Iris Bay
  • The Exchange Business Bay 
  • Metropolis Tower

Binary by Omniyat دارای پنج سطح سکوی متصل و ساختمان‌های 21 طبقه و 24 طبقه در سطح زمین است. این پروژه همچنین دارای سه زیرزمین، یک طبقه همکف و 15 واحد خرده فروشی در طبقه همکف خواهد بود. همچنین Bayswater توسط Omniyat دارای 293 دفتر است. The Citadel by Deyaar یک برج تجاری 48 طبقه بوده که دارای 406 دفتر است.

هتل JW Marriott Marquis Dubai از دو آسمان خراش خیره کننده تشکیل شده است

هتل آپارتمان برای اجاره در بیزینس بی دبی

هتل آپارتمان‌های اجاره‌ای در منطقه مسکونی بیزینس بی به صورت استودیو تا 3 خوابه ارائه می‌شوند. اجاره آپارتمان‌های هتل استودیویی در این منطقه از 75 هزار درهم شروع می‌شود و تا 125 هزار درهم در سال افزایش می‌یابد. برای اجاره آپارتمان‌های یک تخته هتل در خلیج تجاری، انتظار می‌رود سالانه 108 تا 450 هزار درهم بپردازید.

اجاره سالانه هتل آپارتمان‌های 2 تخته در خلیج تجاری دبی بین 139 تا 350 هزار درهم است. برای واحدهای بزرگ‌تر، مهمانان می‌توانند هتل آپارتمان‌های 3 خوابه برای اجاره در Business Bay پیدا کنند. قیمت‌ها بین 290 هزار درهم و 333 هزار درهم متغیر است.

معرفی منطقه بیزینس بی دبی

اجاره پنت هاوس

پنت‌هاوس‌های اجاره‌ای در منطقه مسکونی خلیج تجاری دبی دارای چیدمان‌های 4 خوابه هستند. قیمت اجاره پنت‌هاوس‌های 4 خوابه  از 395 هزار درهم تا 1.4 میلیون درهم متغیر است. اجاره‌کنندگان علاقه‌مند می‌توانند گزینه‌هایی را در Executive Towers و SAAS Tower در نظر بگیرند.

همچنین چند طبقه مسکونی در خلیج تجاری دبی به مساحت 10282 فوت مربع تا 14265 فوت مربع برای اجاره وجود دارد. قیمت‌های اجاره سالانه از 771 هزار درهم تا 2.2 میلیون درهم متغیر است.

ایستگاه مترو بیزینس بی دبی

اجاره دفتر در خلیج تجاری دبی

در مورد املاک تجاری، مغازه‌ها و دفاتری برای اجاره در منطقه وجود دارد. دفاتر اجاره ای در خلیج تجاری دبی بین 950 درهم و 30 میلیون درهم قیمت دارند، از سوی دیگر، مغازه‌های اجاره ای در آن می‌توانند سالانه 55 هزار درهم و 14.8 میلیون درهم هزینه داشته باشند. انتخاب‌های محبوب برای این گزینه‌ها عبارتند از Capital Golden Tower، Bay Square، The Bay Gate و Oxford Tower.

خیابان خلیج در بیزینس بی دبی

بسیاری از سرمایه‌گذاران و خریداران خانه به آپارتمان‌های فروشی در منطقه بیزینس بی علاقه‌مند هستند. طبق گزارش فروش سه ماهه سوم سال 2023 Bayut’s Dubai، خلیج تجاری دبی یکی از پنج منطقه برتر برای خرید آپارتمان‌های لوکس در دبی است. قیمت فروش استودیوها در Business Bay از 525 هزار درهم شروع می‌شود و تا 2.5 میلیون درهم می‌رسد.

در حالی که آپارتمان‌های یک تخته برای فروش در آن از 501 هزار درهم تا 7.1 میلیون درهم متغیر است. خرید آپارتمان‌های 2 خوابه در خلیج تجاری می‌تواند حدود 1.2 تا 32.6 میلیون درهم هزینه داشته باشد. به همین ترتیب، قیمت‌های فروش آپارتمان‌های 3 خوابه در Business Bay از 1.8 میلیون درهم شروع می‌شود و تا 82 میلیون درهم می‌رسد. سرمایه گذاران علاقه مند می‌توانند شهر Aykon، Al Habtoor City و Nobles Tower را بررسی کنند.

کانال دبی در بیزینس بی

خرید ویلا و تاون هاوس

ویلاهای بزرگ نیز در بیزینس بی دبی برای فروش در دسترس هستند. املاک به صورت واحدهای 2 تا 4 خوابه موجود است. یک ویلای 2 خوابه برای فروش در Business Bay می‌تواند 1.7 میلیون درهم هزینه داشته باشد. ویلاهای 3 خوابه برای فروش در بیزینس بی بین 2.8 میلیون درهم تا 22.9 میلیون درهم قیمت دارند. قیمت فروش ویلای 4 تخته نیز بین 5.7 میلیون درهم تا 63.8 میلیون درهم متغیر است.

تاون هاوس ها برای فروش در Business Bay به صورت واحدهای 2 تا 4 خوابه در دسترس هستند. خانه‌های 2 خوابه برای فروش حدود 5.2 میلیون درهم قیمت دارند. کسانی که به دنبال خانه‌های شهری 3 خوابه برای فروش در بیزینس بی هستند باید 12.1 میلیون درهم بپردازند. قیمت فروش خانه‌های شهری 4 حوابه هم از 6 میلیون درهم متغیر خواهد بود.

اگر قصد خرید ویلا در دبی را دارید حتما با کارشناسان ما در املاک کاوردیل ارتباط بگیرید تا بهترین گزینه ها را به شما معرفی کنیم.

مهد کودک مرغ مگس خوار در خلیج تجاری

امکانات رفاهی، مدارس و مراقبت‌های بهداشتی

کسانی که در بیزینس بی زندگی می‌کنند، امکانات رفاهی را در نزدیکی خود به راحتی پیدا خواهند کرد. وقتی صحبت از سوپرمارکت‌ها  می‌شود، فروشگاه‌های مجهز Spinneys و Choithrams در خیابان Bay وجود دارد. همچنین یک فروشگاه سوپرمارکت West Zone در نزدیکی Mayfair Residency، سوپرمارکت Al Maya در Clover Bay Tower و چندین مینی مارت Zoom وجود دارد که در سراسر آن قرار دارند. اینها برخی از بهترین سوپرمارکت‌های دبی هستند که در فاصله رانندگی در دسترس هستند.

والدینی که فرزندان کوچک‌تر دارند، می‌توانند از میان برخی از بهترین پیش‌دبستانی‌های شهر، مانند First Path Montessori در ساختمان 7، میدان خلیج، مهد کودک مرغ مگس خوار در خیابان Bay، پیش‌دبستانی Maple Bear در برلینگتون تاور و Canadian Kids Nursery در اقامتگاه چرچیل، یکی را انتخاب کنند. در رابطه با مدارس نیز گزینه‌های متنوع و سطح بالایی در دسترس خواهدبود.

یکی از بهترین بیمارستان‌ها در بیزنس بی، کلینیک بیمارستان امارات در خیابان خلیج است که به جامعه خدمات می‌دهد. گزینه‌های دیگر عبارتند از: بیمارستان Medcare در صفا و بیمارستان Emirates در جمیرا که در فاصله 15 دقیقه با ماشین فاصله دارند.

مدرسه بریتانیایی صفا در الصفا 1

سخن پایانی

دلایل زیادی زندگی در بیزینس بی دبی را هیجان انگیز می‌کند. اما مانند بسیاری از مناطق، چند نکته وجود دارد که باید در نظر گرفت. به عنوان یکی از مکان‌های برتر در امارت، اختلالات مرتبط با ترافیک زیادی وجود دارد. همچنین، محدود بودن پارکینگ عمومی می‌تواند باعث ناراحتی شود.

لیست بهترین مناطق دبی برای خرید ملک ، زندگی و سرمایه گذاری

میدان خلیج در خلیج بیزینس

منبع : bayut.com

ساحل جمیرا نزدیک ترین ساحل به خلیج تجاری است

مقایسه ملک ها

مقایسه