فرم مشاوره تخصصی

خرید خانه اقساطی در دبی

راه های ارتباطی

هر آنچه که باید در مورد خرید خانه اقساطی در دبی بدانید

یکی از راحت‌ترین روش‌های گرفتن اقامت در امارات، خرید ملک یا سرمایه گذاری است که، به روش های گوناگونی در این کشور انجام می شود. از میان شهرهای مختلف این کشور عربی، دبی همیشه طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان داشته است. امروزه بسیاری از افراد در سراسر جهان به سراغ خرید خانه و ملک به صورت قسطی در این شهر هستند. در ادامه به جزئیات بیشتر در خصوص خرید خانه به صورت اقساطی و موارد مهمی که باید به آن توجه کرد، خواهیم پرداخت.

چرا خرید اقساطی خانه در دبی؟

یکی از بهترین روش ها برای دریافت اقامت در این کشور تبدیل شده است. دلیل این امر نیز شرایط و موقعیت شهر دبی می باشد. خرید خانه همیشه یکی از دغدغه‌های اصلی هر فردی است که اگر در یک کشور ثانویه نیز انجام گیرد قطعا به بررسی‌های بیشتری نیاز دارد. شرایط کشور امارات و موقعیت شهر دبی در منطقه باعث شده تا روز به روز بر خریداران ملک و خانه در این شهر افزایش یابد.
از مهمترین دلایلی که باعث خرید خانه اقساطی در دبی شده، می توان به شرایط اقتصادی کشور امارات و عدم پرداخت مالیات اشاره کرد. افزایش ارزش ملک به صورت سالیانه و استفاده از امکانات رفاهی نیز از دیگر دلایل خرید ملک در دبی می باشد.

شرایط اقتصادی رو به رشد در این کشور باعث حفظ ارزش دارایی و پول می شود. وجود چنین شرایطی یکی از دلایل اصلی خرید خانه و ملک به صورت اقساطی در دبی است. هر سال تعداد زیادی از افراد از کشورهای مختلف اقدام به خرید خانه های مسکونی و املاک تجاری در شهر دبی می کنند.

خرید ملک اقساطی در دبی

انواع روش های خرید قسطی ملک در دبی

انتخاب گزینه خرید خانه اقساطی در دبی یک روش عالی برای کسانی است که نمی توانند هزینه خرید را به صورت یکجا پرداخت کنند. برای خرید قسطی ملک در دبی روش‌ها و گزینه‌های مختلفی وجود دارد که انتخاب آن به شرایط خریدار، نوع شرکت سازنده، اقساط و …بستگی دارد. به صورت کلی چند روش برای خرید قسطی ملک در دبی وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

روش پرداخت پول بعد از تحویل خانه

در این روش که از آن برای خرید ویلا در دبی استفاده می شود، خریدار بدون پرداخت وجه در ابتدای معامله، صاحب ملک می شود. با توجه به توافق بین خریدار و فروشنده، پرداخت مبلغ در بازه زمانی 3 تا 10 ساله و به صورت قسط بندی صورت می گیرد.

فرد خریدار باید در ابتدا درصدی را به عنوان پیش پرداخت به فروشنده بدهد که مقدار آن به توافق دو طرف بستگی دارد.
خرید قسطی خانه با طرح 10/90: یکی دیگر از روش های محبوب برای خرید ملک در دبی، استفاده از طرح 10/90 می باشد. در این روش خریدار باید 10 درصد ارزش ملک را در ابتدا پرداخت کند. مابقی مبلغ نیز در مدت زمان و قسط بندی های مشخص شده، پرداخت خواهد شد.

 مبلغ اقساط و مدت زمان پرداخت اقساط به شرایط و توافق دو طرف بستگی دارد. مزیت های موجود در این روش باعث شده تا مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گیرد.

پرداخت در زمان ساخت و ساز ملک

در این روش امکان پرداخت ارزش ملک با درصدهای 50/50، 30/70، 40/60 و…با توجه به شرایط طرفین وجود دارد. پرداخت اقساطی که مشخص می شود، در یک بازه زمانی معین و قبل از تحویل ملک خواهد بود. پرداخت اقساط در این روش را می توان حین ساخت و ساز یا در زمان تحویل ملک انجام داد.

اجاره دادن خانه یا ملک به شرط مالک آن شدن

همان طور که از نام آن نیز مشخص است، ملک به صورت اجاره در اختیار خریدار قرار می گیرد. با توجه به توافق طرفین و بعد از پرداخت اقساط مشخص شده، مالکیت ملک به خریدار واگذار می شود. زمان و مبلغ اقساط در این روش از قبل و با توافق طرفین تعیین می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از هر کدام از این روش ها برای خرید اقساطی خانه در دبی، می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان در سایت املاک کاوردیل استفاده کنید. کارشناسان این مجموعه با بررسی شرایط خریدار، بهترین مسیر را برای خرید قسطی خانه در دبی به مخاطبان ارائه می دهند.

شرایط صدور ویزا با خرید اقساطی خانه در دبی

یکی از راه هایی که امکان صدور ویزا در امارات را راحت کرده، خرید اقساطی خانه در دبی یا سایر مناطق آزاد این کشور می‌باشد. افرادی که قصد خرید قسطی ملک در دبی را دارند، می توانند بعد از انتخاب ملک با ویزای توریستی وارد این کشور شوند. بعد از انتقال سند ملک به نام خریدار، شخص خریدار می‌تواند برای دریافت اقامت دبی از طریق خرید ملک اقدامات لازم را انجام دهد. شرایطی که جهت صدور ویزا در این کشور لازم است، شامل موارد زیر می باشد.

 1. خرید خانه در یکی از مناطق آزاد این کشور مثل شهر دبی صورت گیرد
 2. ارزش ملک حداقل یک میلیون درهم باشد.

خرید ملک اقساطی در دبی

عوامل موثر در خرید قسطی ملک در امارات

عوامل و موارد بسیار زیادی وجود دارندکه روی خرید اقساطی خانه در دبی و سایر مناطق آزاد این کشور تاثیرگذارند. برخی از این موارد به شرایط و موقعیت طرفین بستگی دارند و برخی دیگر نیز به صورت کلی و در تمام شرایط تاثیرگذارند.برای این کار باید با بهترین مناطق دبی برای خرید ملک و لیست بهترین شرکت سازندگان ساختمانی در دبی نیز آشنا شوید.

برخی از مهمترین این عوامل شامل موارد زیر می باشند:

 • مساحت و متراژ ساختمان یا خانه
 • موقعیت و شرایط مکانی خانه
 • امکانات و میزان دسترسی خانه یا بنا
 • مبلغ خرید خانه و تعداد قسط بندی های آن

شرایط پرداخت اقساط ملک در دبی

برای استفاده از شرایط خرید خانه اقساطی در دبی برخی شرایط گوناگون وجود دارد که باید نسبت به آن اطلاعات لازم را کسب کرد. امکان خرید قسطی ملک برای گروه ها مختلف با شرایط گوناگون وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.
گروهی که دارای اقامت امارت هستند که این افراد مبلغی را به عنوان پیش پرداخت ارائه می دهند. مابقی نیز در مدت زمان مشخص و به صورت قسط بندی پرداخت می شود.

گروهی که اقامت کشور امارات را ندارند از شرایط متفاوت تری برخوردارند. این افراد باید در ابتدا مبلغی را برای تحویل ملک پرداخت کنند که همان پیش پرداخت به شمار می آید. مابقی ارزش یا مبلغ باقی مانده نیز در اقساط مشخص و در یک دوره زمانی معین پرداخت خواهد کرد.

مزیت های خرید قسطی مسکن در دبی

شرایط و موقعیت کشور امارات باعث شده تا خرید خانه اقساطی در دبی مزیت های بسیار زیادی را برای خریداران داشته باشد. این کشور در یک مسیر اقتصادی رو به رشد حرکت می کند که باعث بهبود موقعیت آن در منطقه و جهان شده است. مهمترین مزیت های خرید قسطی ملک در دبی شامل موارد زیر می باشد.

 1. بهترین و آسان ترین راه برای خانه دار شدن در یکی از بهترین شهرهای منطقه خاورمیانه می باشد.
 2. داشتن شرایطی ایده ال برای افرادی که شرایط پرداخت یکجا را ندارند.
 3. کمترین میزان ریسک برای خرید خانه
 4. داشتن بهترین سیاست های تجاری در کشور امارات
 5. داشتن فرصت و بازه زمانی مناسب برای پرداخت ارزش ملک
 6. افزایش ارزش خانه در دبی با گذشت زمان
 7. تحمیل حداقل فشار مالی و اقتصادی بر خریداران
 8. بالا رفتن قدرت خرید افراد برای خریدن ملکی زیباتر و مجلل تر

خرید ملک اقساطی در دبی

نحوه اعتبار سنجی خانه های اقساطی در دبی

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای بسیاری از افراد هنگام خرید خانه اقساطی در دبی به وجود آید، ارزش‌گذاری دقیق ملک مورد نظر می‌باشد. در چنین شرایطی یک مرکز یا مشاور معتبر می تواند اطلاعات دقیقی را به خریداران ارائه دهد. به کمک افراد متخصص می توان در این مسیر بدون ضرر و با اطمینان بیشتری جهت خرید ملک اقدام کنند. 

سایت کاوردیل به عنوان یکی از مراکز فعال در زمینه خرید و فروش اقساطی خانه در دبی، اطلاعات کاملی ارائه می دهد. ارائه مشاوره رایگان به خریداران خانه در دبی از طرف کارشناسان این مجموعه باعث می‌شود تا بتوان از ارزش ملک به صورت دقیق مطلع شد.

مدارک و موارد لازم برای خرید خانه اقساطی

ارائه مدارک مورد نیاز برای خرید خانه اقساطی در دبی الزامی است که این مدارک در دو دسته بندی قرار می گیرند. دسته اول جهت وارد شدن به این شهر و خرید ملک ارائه می‌شوند و در مرحله دوم نیز مدارک لازم برای ثبت سند می‌باشند. به صورت کلی مدارک لازم برای خرید اقساطی خانه در دبی عبارتند از:

 • ارائه گواهی پزشکی
 • مدارک مربوط به بیمه درمانی
 • ارائه اصل و کپی پاسپورت
 • ارائه اصل گواهی ترخیص پلیس
 • داشتن گواهی اثبات درآمد
 • سه قطعه عکس
 • داشتن صورت حساب بانکی
 • ارائه توافق نامه بین خریدار و فروشنده

اسناد مربوط به ثبت املاک البته تمام مدارک بالا در اولین مرحله خرید خانه اقساطی در دبی مورد نیاز نیست و برخی از آنها باید هنگام ثبت سند ارائه شوند. همه ساله تغییراتی در نحوه خرید ملک برای خارجیان در دبی و کشور امارات عنوان می‌شود که می‌تواند روی ارائه مدارک نیز تاثیرگذار باشد.

 در چنین شرایطی بهتر است از کارشناسان و متخصصان این حوزه در سایت کاوردیل مشاوره بگیرید. این افراد با توجه به تجربه ای که دارند، می توانند اطلاعات لازم را با تمام جزئیات به شما ارائه دهند.

مقایسه ملک ها

مقایسه