خرید تاون هاوس دبی

31 املاک
مرتب سازی بر اساس:

خرید تاون هاوس در دبی می‌تواند یک فرصت بی‌نظیر برای تجربه زندگی لوکس در یکی از شهرهای پیشرو جهان باشد. تاون هاوس‌ها در دبی اغلب در اجتماعات مسکونی معتبر و مدرن قرار دارند که امکانات فراوانی ارائه می‌دهند، از جمله استخرهای، باشگاه‌های تناسب اندام، فضاهای سبز زیبا و امنیت بالا. این املاک به طور عمومی دارای طراحی‌های مدرن و امکانات پیشرفته می‌باشند که برای زندگی خانواده های پر جمعیت و مخصوصا خانواده های ایرانی یک گزینه عالی می باشد.

برای خرید یک تاون هاوس در دبی، ابتدا باید با مشاوران املاک کاوردیل تماس بگیرید تا به شما در انتخاب منطقه مناسب کمک کنند و توصیه‌هایی در مورد محله‌ها و امکانات ارائه دهند. همچنین باید مقدار بودجه‌ی خود را مشخص کنید تا بتوانید گزینه‌های مناسب را بررسی کرده و انتخاب نهایی خود را انجام دهید.خرید یک تاون هاوس در دبی می‌تواند یک تجربه ماندگار باشد و امکان دستیابی به یک زندگی شگفت‌آور در این شهر فوق‌العاده را فراهم کند.

خرید تاون هاوس دبی

معرفی خانه های شهری در دبی

تاون هاوس در دبی که به عنوان خانه های شهری نیز شناخته می شوند، اغلب با ویلاها اشتباه گرفته می شوند. نوع ملک کمی متفاوت است و به طور کلی در خوشه های همگن یا جوامع با امکانات مشترک ساخته شده است. تاون هاوس معمولاً یک مرز/دیوار مشترک دارند در حالی که ویلاها عمدتاً مستقل و جدا هستند. اگر به دنبال تاون هاوس برای فروش در دبی هستید، می توانید از بین واحدهای 1 تا 5 خوابه در سایت کاوردیل یک انتخاب داشته باشید.

سرمایه گذاران می توانند طیف وسیعی از تاون هاوس آماده را برای فروش در دبی بیابند. اگر به دنبال نقل مکان با خانواده هستید، می توانید از بین واحدهای 3، 4 و 5 خوابه که برخی از آنها تریپلکس هستند یکی را انتخاب کنید. همچنین طیف گسترده ای از 1 و 2 خوابه آماده جابجایی در خانه های شهری برای فروش در دبی مناسب برای کسانی که در جستجوی مسکن معقول و مقرون به صرفه هستند وجود دارد. این واحدها به صورت خوشه ای ساخته شده اند و دارای سبک های معماری مشابه با باغ های خصوصی و فضاهای پارکینگ هستند. همچنین می توان به سراغ واحدهای تراس دار رفت که در مقایسه با واحدهای دیگر قیمت بالاتری دارند.

خرید تاون هاوس دبی

انواع تاون هاوس در دبی

بر اساس سبک ساخت و ساز دو نوع خانه شهری در دبی وجود دارد. شما می توانید بین واحدهای متصل و نیمه متصل یکی را انتخاب کنید. تاون هاوس متصل آنهایی هستند که از دو طرف دیوار مشترک دارند. حریم خصوصی ساکنان را مختل نمی کند، اما کسانی که دوست دارند می توانند به خانه های شهری نیمه جدا بروند، به این معنی که ملک تا حدی متصل است یا از یک طرف با دیواری مشترک است. خانه های شهری نیمه چسبیده بیشتر آنهایی هستند که در زمین های گوشه ای ساخته شده اند.

خرید تاون هاوس دبی

مناطق محبوب برای خرید تاون هاوس در دبی

طبق تحقیقات روند بازار توسط سایت بایوت، Arabian Ranches و Akoya Oxygen دو منطقه برتر برای خرید تاون هاوس در دبی هستند. در حالی که Arabian Ranches در درجه اول به عنوان ویلاهای لوکس شناخته می شود، جوامع فرعی Palmera و Al Reem دارای طیف خوبی از تاون هاوس هستند که برای فروش ارائه می شوند. شما می توانید از بین واحدهای 2 تخته، 3 تخته و 4 خوابه، واحدهای آماده و خانه های شهری خارج از پلان یکی را انتخاب کنید. اگر به دنبال زندگی دور از هیاهو  هستید، Akoya Oxygen مکان مناسبی برای شما خواهد بود. پنت هاوس های لوکس در جاست کاوالی و آکنان در مشخصات مختلف از واحدهای 3 خوابه تا 4 خوابه وجود دارد. گزینه های قابل توجه دیگر عبارتند از JVC، Dubailand و Mudon.

مقایسه ملک ها

مقایسه