منطقه دبی هیلز استیت

منطقه دبی هیلز استیت

دبی هیلز

دبی هیلز اولین فاز شهر محمد بن راشد یا شهر MBR است. این منطقه به راحتی قابل دسترسی بوده؛ زیرا در کنار البرشا جنوبی و در امتداد جاده الخیل E44 قرار دارد. طبق گزارش 2022 اجاره دبی توسط Bayut & dubizzle، دبی هیلز یکی از بهترین مناطق دبی برای اجاره و خرید املاک لوکس به شمار می‌آید و در مجموع 4100 معامله فروش در 12 ماه گذشته ثبت شده است.

دبی هیلز یک منطقه مدرن بوده که امکانات رفاهی زیادی برای ساکنان آن در نظر گرفته شده است. با انواع مختلف ملک، گزینه‌های زیادی برای اجاره‌کنندگان و سرمایه‌گذاران وجود دارد. کسانی که بچه‌های کوچک دارند نیز معتقداند که این منطقه ساکت‌تر بوده و مدارس زیادی به آن نزدیکی است. مناطق سرسبز، پیاده‌روها و زمین‌های بازی از دیگر نقاط دیدنی دبی هیلز هستند.

در مقاله قبلی به معرفی منطقه بیزینس بی پرداختیم که می توانید به آن نیز سر بزنید.

منطقه دبی هیلز استیت

خرید املاک در DUBAI HILLS ESTATE

دبی هیلز منطقه بزرگی است که بیش از 11 میلیون متر مربع را در بر می‌گیرد و بیش از 150000 ساکن در حدود 20 محله را در خود جای می‌دهد. این جامعه در نهایت خانه بیش از 30000 ویلا، آپارتمان و تاون هاوس خواهد بود. آپارتمان‌های اجاره‌ای در دبی هیلز استیت در خالت های 1 تا 3 خوابه موجود است و این منطقه به عنوان یکی از بهترین جوامع ویلایی در دبی شناخته می‌شود.

 مستاجرین علاقه مند ویلاهایی برای اجاره در دبی هیلز پیدا می‌کنند که از 3 تا 7 خوابه متغیر است. سایر انواع املاک پیشنهادی شامل تاون هاوس ها، عمارت‌های لوکس و زمین‌های مسکونی خواهد بود.پس این منطقه برای خرید ویلا در دبی جزو یکی از بهترین مناطق است.

ویلاهای نزدیک به دبی هیلز

برخی از جوامع ویلایی در دبی هیلز استیت در مجاورت مرکز خرید دبی هیلز قرار دارند. از آنجایی که تپه‌های عمار دبی تا حد زیادی در بین سرمایه‌گذاران محبوب هستند، خانواده‌ها و زوج‌های زیادی نیز به دلیل نزدیکی به شهر و امکانات موجود در محله جذب این منطقه می‌شوند. بنابراین، روند فروش در دبی هیلز استیت در چند سال گذشته افزایش یافته است.

کسانی که به دنبال خانه‌هایی با حریم خصوصی هستند می‌توانند ویلاهای فروشی در دبی هیلز را انتخاب کنند. اینها گزینه هایی با دروازه‌ اختصاصی با باغ‌های مجلل و مناطق سر سبز هستند. تعداد محدودی ویلاهای فوق‌العاده لوکس در حومه دبی هیلز گروو و دبی هیلز ویز وجود دارد. این واحدها دارای مساحتی از 25000 تا 40000 فوت مربع خواهند .

ویلا برای اجاره در دبی هیلز

اجاره سالانه ویلاهای 4 تخته در دبی هیلز استیت از 224.9 هزار درهم تا 1.4 میلیون درهم متغیر است، در حالی که اجاره ویلاهای 5 خوابه دبی هیلز استیت برای یک سال حداقل حدود 280 هزار درهم هزینه دارد. اگر به دنبال گزینه معقول‌تری هستید، ویلاهای 3 خوابه دبی هیلز استیت را برای اجاره از 200 هزار درهم در سال در نظر بگیرید. 

علاوه بر این، خانه‌های بزرگ 6 خوابه برای اجاره در دبی استیت هیلز با قیمتی از 550 هزار درهم تا 2.2 میلیون درهم برای یک سال در دسترس هستند. با این حال، اجاره یک ویلا 7 تخته در دبی هیلز استیت مستلزم اجاره سالانه حدود 2.1 میلیون درهم است.

منطقه دبی هیلز استیت

ویلا و تاون هاوس برای فروش در دبی هیلز استیت

قیمت ویلاهای 3 خوابه در دبی هیلز استیت از 2.9 میلیون درهم شروع می‌شود، در حالی که سرمایه‌گذاران می‌توانند انتظار داشته باشند حداقل 3.1 میلیون درهم برای خرید ویلاهای 4 خوابه در دبی هیلز استیت هزینه کنند. به همین ترتیب، محدوده قیمت ویلاهای 5 تخته دبی هیلز استیت برای فروش می‌تواند بین 4 میلیون درهم و 55 میلیون درهم در نوسان باشد. این به خاطر بخش  مجلل Hills Views است.

علاوه بر این، خانه‌های شهری یا همان تاون هاوس ها در دبی هیلز استیت نسبتا بزرگتر هستند، هر واحد حداقل فضای زندگی 2000 فوت مربع را ارائه می‌دهد و شامل اتاق خدمتکار، پارکینگ سرپوشیده و فضای باغ وسیع است. خانه‌های شهری 3 تخته برای فروش در دبی هیلز استیت از 3.3 میلیون درهم شروع می‌شود و قیمت فروش خانه‌های شهری 4 تخته در دبی هیلز از 3.6 میلیون درهم تا 5 میلیون درهم متغیر است.

به طور مشابه، خانه‌های شهری 5 خوابه برای فروش در دبی هیلز استیت بیش از 3.8 میلیون درهم قیمت دارند. این در مقایسه با امکانات رفاهی ارائه شده و سایر املاک مشابه در جوامع همسایه کاملا مقرون به صرفه است.

منطقه دبی هیلز استیت

مرکز خرید دبی هیلز

مرکز خرید دلی هیلز مال در سال 2017 معرفی شد. دارای بیش از 600 رستوران، فروشگاه  و بسیاری از امکانات سرگرمی برای کودکان و بزرگسالان است. محل سریع‌ترین ترن هوایی سرپوشیده جهان، طوفان و پارک ماجراجویی برای جوانان F&B ، از جمله Geant Hypermarket و Roxy Cinemas.

از طریق جاده الخیل (E44) و خیابان ام سقیم (D63) از مناطق مختلف قابل دسترسی است. این مرکز خرید در دبی هیلز استیت رقیب مرکز خرید امارات است که یکی دیگر از مقاصد خرید است که  10 دقیقه فاصله دارند. مراکز خرید دیگری مانند دبی مارینا مال، دبی مال و مرکز Oasis در 20 دقیقه از اینجا قرار داند.

نقشه منطقه دبی هیلز استیت

امکانات رفاهی، مدارس و مراقبت‌های بهداشتی

یکی از سوپرمارکت‌های برجسته در دبی هیلز استیتز،‌ هایپر مارکت گانت بوده که در طبقه همکف دبی هیلز مال واقع شده است. ساکنان در اینجا اقلام مصرفی مختلف و همچنین لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی را خواهند یافت. همچنین می‌توانید برای خرید از بهترین سوپرمارکت‌های دبی به سوپرمارکت‌های بسیاری درمناطق نزدیک بروید.

ساکنین دبی هیلز استیت نیازی به نگرانی در مورد ثبت نام فرزندان خود در بهترین مهد کودک‌های دبی ندارند، زیرا مهد کودک بلوسم در این منطقه خدمات رسانی می‌کند. دو شعبه از Blossom Nursery در دبی هیلز استیت وجود دارد که یکی در پارک‌هایتس و دیگری در مجاورت کلاب ویلا قرار دارد.

آکادمی GEMS ولینگتون برنامه درسی بریتانیا را از مرحله پایه FS1 تا سال آخر سیزدهم دنبال می‌کند. مدرسه بین المللی GEMS برنامه درسی IB را به دانش آموزان از پیش دبستانی تا سال 12 ارائه می‌دهد.

بیمارستانی در دبی هیلز استیت، بیمارستان کینگز کالج لندن، درست خارج از ورودی جامعه وجود دارد. این مرکز یک گزینه جدید مراقبت‌های بهداشتی است که درهای خود را در سال 2019 به طور خاص برای ساکنان دبی هیلز باز کرد. این مرکز یک مرکز 100 تخت خوابی بزرگ است، یک واحد جراحی دارد و در موارد ارتوپدی اطفال نیز نیروی متخصص داشته و بهترین خدمات بهداشتی را ارائه می‌دهد.

همچنین بیمارستان مدیکلینیک پارک ویو واقع در خیابان ام سقیوم D63 بیمارستان الزهرا و بیمارستان آلمانی عربستان سعودی، که هر دو در البرشا واقع شده‌اند، در این منطقه وجود دارد. شعبه‌های متعددی از کلینیک آستر در سراسر منطقه یافت می‌شود و بسیاری از داروخانه‌های بزرگ در مناطق همسایه هستند.

منطقه دبی هیلز استیت

سخن پایانی

این منطقه هنوز در حال توسعه است و انتظار می‌رود تا سال 2026 به تکامل خود ادامه دهد. ساخت و ساز در حال انجام ممکن است برای برخی از سرمایه گذاران و مستاجران مورد توجه قرار گیرد. همچنین، از آنجایی که جامعه هنوز در حال توسعه است، ساکنان باید منتظر باشند تا تمام امکانات رفاهی مانند راه‌های حمل و نقل، سوپرمارکت‌ها و موارد دیگر ساخته شود. 

با این حال، زندگی در دبی هیلز استیت برای خانواده‌ها ایده‌آل خواهد بود، زیرا پس از افتتاح مرکز خرید دبی هیلز، بسیاری از امکانات رفاهی در دسترس است. قرار است این منطقه یکی از مناطق مهم دبی برای زندگی، اجاره و سرمایه‌گذاری باشد.

اگر قصد خرید آپارتمان در دبی را دارید حتما با کارشناسان ما در املاک کاوردیل ارتباط بگیرید تا بهترین گزینه ها را به شما معرفی کنیم.

منبع : bayut.com

مقایسه ملک ها

مقایسه