خرید هتل در دبی

دبی در سال های اخیر از نظر رشد اقتصادی پیشرو بوده است. این دلیلی برای محبوبیت شهر در حال توسعه هم به عنوان استراحتگاه و هم به عنوان مکانی برای سرمایه گذاری شد. قوانین امارات متحده عربی علاقه مند به تزریق وجوه از خارج از کشور است زیرا قوانین به خارجی ها اجازه می دهد املاک و مشاغل داشته باشند. علاوه بر این، در این شهر، مانند تمام امارات متحده عربی، مناطق آزاد اقتصادی زیادی برای توسعه کسب و کار در صنایع مختلف وجود دارد.

خرید هتل در دبی

سرمایه گذاری با خرید هتل در دبی

خرید هتل آپارتمان جایگاه ویژه در سرمایه گذاری، در املاک مسکونی و تجاری در دبی است. املاک و مستغلات مسکونی عمدتاً برای استفاده شخصی خریداری می شوند، املاک تجاری مثل هتل اپارتمان به شما این امکان را می دهد که تجارت خود را گسترش دهید یا به دیگران اجاره دهید. یکی از سودآورترین زمینه ها در املاک تجاری خرید هتل است.

شما می توانید یک هتل در دبی را در مرحله ساخت و یا به صورت آماده خریداری کنید. همچنین امکان خرید زمین برای ساخت هتل در مناطق گردشگری شهر وجود دارد. خرید هتل در دبی لذت گران قیمتی است که همه نمی توانند آن را بپردازند. قیمت یک ساختمان آماده استفاده می تواند 50-100 میلیون دلار یا حتی بیشتر باشد. این قیمت نسبتاً پایین در نظر گرفته می شود، زیرا برای بزرگترین استراحتگاه های اروپا، پیشنهادات مشابه حداقل 2 برابر بیشتر هزینه خواهد داشت. در عین حال، هزینه ممکن است بسته به منطقه، سطح هتل و مرحله ساخت و یا آمادگی برای بهره برداری متفاوت باشد.

علت محبویت خرید هتل آپارتمان در دبی

خرید ملک در دبی یک روش محبوب برای سرمایه گذاری موثر است. افزایش مداوم قیمت و رشد اقتصادی در حال توسعه چنین سرمایه گذاری هایی را تا حد امکان سودآور می کند. پس چرا باید در دبی هتل بخرید:

  1. دبی یکی از محبوب ترین قطب های گردشگری در جهان است، از این رو تقاضای بالایی دارد.
  2. امنیت و جرم کم هم مشتریان را جذب می کند و هم ایمنی اموال هتل را تضمین می کند.
  3. حتی هنگام اجاره یک هتل خریداری شده، می توانید 10٪ سود در سال دریافت کنید، و هنگام انجام خرید و فروش، چندین برابر بیشتر.
  4. امکان داشتن 100% املاک و همچنین 100% تجارت برای خارجی ها.
  5. اخذ ویزای اقامت برای مالک، خانواده
  6. فرصت برای فروش املاک تجاری همیشه زیاد است، زیرا تقاضا در این بخش به طور قابل توجهی از عرضه بیشتر است.

هر ساله، جمعیت دبی به سرعت در حال افزایش است، همانطور که تعداد ورود گردشگران و بازرگانان از سراسر جهان به دبی زیاد شده است، در نتیجه، تقاضا برای اتاق های هتل و ویلا نیز رو به افزایش است.

نحوه خرید هتل در دبی

قبل از خرید هتل در دبی، باید با قوانین و آداب و رسوم محلی آشنا شوید، در مورد مساحت و وسعت هتل تصمیم بگیرید و تنها پس از آن مراحل معامله را انجام دهید. وجود یک مشاور املاک حرفه ای و با تجربه بی شک کمک شایانی به خرید صحیح شما خواهد کرد.برای مشاوره رایگان با کاوردیل در ارتباط باشید.(تماس با ما)

مقایسه ملک ها

مقایسه