خرید ملک در ابوظبی

35 املاک
مرتب سازی بر اساس:

از جمله سرمایه‌گذاری‌ های امن در حوزه مسکن، خرید ملک در ابوظبی است. در بین شهرهای حوزه خلیج فارس، ابوظبی نگین درخشانی است که همه نگاه‌ ها را به سمت خود می‌ کشاند. این شهر نماد هم‌نشینی فرهنگ، تاریخ و مدرنیته است. برج‌ های سر‌ به ‌فلک ‌کشیده، خانه ‌های ویلایی و آپارتمان ‌هایی لوکس در متراژهای متنوع سرمایه‌ گذاران خارجی را برای خرید ملک در این شهر زیبا تشویق می‌ کنند. قبل از این که به خرید هر گونه ملکی در این کشور بیگانه اقدام نمایید، خوب است درباره شرایط خرید، فروش انواع ملک و دیگر مباحث مطرح شده در این زمینه اطلاعات جامعی به دست آورید.

خرید ملک در ابوظبی

فروش انواع ملک در ابوظبی

خرید ملک در ابوظبی کشش بسیار خوبی دارد. همین موضوع باعث شده است تا در این شهر دفاتر و موسسات بسیاری در حوزه مسکن دایر شوند. فروش انواع زمین، آپارتمان و ویلا، پنت هاوس و تاون هاوس از جمله فعالیت ‌هایی هستند که توسط این موسسات صورت می ‌گیرند. همچنین فروش ملک اداری، تجاری و ساخت و ساز در مجمتع‌ های مسکونی از دیگر خدماتی هستند که می ‌توان از طریق این آژانس ‌ها دریافت کرد.

خرید آپارتمان در ابوظبی

همانطور که اشاره شد، خرید ملک در ابوظبی شامل خرید آپارتمان نیز می ‌شود. اگر قصد خرید آپارتمان ‌های لوکس در ابوظبی را دارید، ما دو نوع گزینه را به شما پیشنهاد می ‌دهیم؛ آپارتمان ‌های پیش فروش و آپارتمان‌ های آماده تحویل. آپارتمان‌ های پیش فروش، بسیار صرفه اقتصادی داشته و سود خوبی برایتان رقم خواهند زد. هر واحد از این آپارتمان ‌ها، دارای یک برنامه پرداخت مناسب می باشد. شما می ‌توانید پیش از انتهای کار، واحد خود را تحویل بگیرید. خرید آپارتمان‌ های آماده تحویل نیز از تنوع متراژ خوبی برخوردار بوده و دست شما را برای انتخاب باز نگه می‌ دارند. امکاناتی که در این آپارتمان ‌ها وجود دارند، شما را از بیرون رفتن به خارج از آپارتمان کاملا بی‌ نیاز می ‌کنند. باشگاه ورزشی، استخر، فروشگاه‌ های متنوع از جمله این امکانات استثنایی می ‌باشند.

خرید ویلا در ابوظبی

ویلا نیز یکی دیگر از پیشنهادات ما در حوزه خرید ملک در ابوظبی است. خرید ویلا ضمن سرمایه‌گذاری با بازدهی بالا، مزایای دیگری نیز برایتان در برخواهد داشت. اگر به دنبال غنای زندگی و رسیدن به یک خانه بهشتی هستید، ویلاهای ابوظبی پیش روی شما هستند. تمامی این ویلاها از بهترین امکانات رفاهی در سطح بین‌المللی برخوردار می باشند. امکانات بی‌نظیری چون دسترسی به ساحل آرام، باغ‌های سرسبز، استخر، زمین بازی کودکان در اختیار شما خواهند بود. در این اتوپیای عربی از فعالیت‌های ورزشی نیز غفلت نشده است. برای ایرانیان که کباب یکی از بهترین غذاهای دنیاست، فضای باربیکیو نیز طراحی شده است.

خرید پنت هاوس در ابوظبی

پنت هاوس، یک فرصت بی نظیر برای خرید ملک در ابوظبی است. حتی بیماری فراگیر کرونا نیز نتوانست ذره ای در کشش و جذابیت خرید و فروش در حوزه مسکن در این شهر کم کند. زندگی در شهری امن، رفاهی مثال زدنی و بدون مالیات المان هایی هستند که مورد توجه سرمایه گذاران زیرک قرار می گیرند. پنت هاوس در حوزه املاک و مستغلات، رشد بسیار خوبی داشته و نشان می دهد که عقربه تمایل ثروتمندان جهان رو به این  نوع ملک متمایل است.

خرید تاون هاوس در ابوظبی

طبق تعریف کارشناسان خرید ملک در ابوظبی، تاون هاوس ها خانه هایی هستند که در کنار هم ردیف شده اند. با این همه توسط دو دیوار مشترک، بین ورودی و حیاط خانه با خانه بعدی یک فاصله مناسب ایجاد شده است. این خانه های ردیفی، ضمن چیدمان بی نقص، ظرافت و پیچیدگی را به خوبی به نمایش می گذارد. تاون هاوس اوج هنر برنامه ریزی شهری است. این خانه ها در ابوظبی در متراژها و شکل های متنوعی ارائه می شوند. تاون هاوس هم برای زوج ها مناسب هستند و هم برای خانواده. یک تاون هاوس لوکس با تمامی امکاناتی که دارد، می تواند رقیب جدی برای پنت هاوس به شمار آید.

چرا باید روی خرید ملک در ابوظبی سرمایه گذاری کنید؟

خرید ملک در ابوظبی نیازی به توجیه ندارد؛ این یک سرمایه گذاری سود ده در یک کشور مسلمان است. امارات متحده عربی، به عنوان جامعه ای در حال گذار شناخته می شود که در حال سپری کردن مراحل توسعه و پیشرفت می باشد. علاوه براین، شما در کشوری مسلمان زندگی خواهید کرد که از نظر فرهنگی شباهت بسیاری با آیین و فرهنگ شما دارد. ابوظبی همچنین مقصد بسیاری از اروپاییانی است که رویای زندگی در زیر آفتاب درخشان این شهر را در سر می پرورانند. زندگی چند ملیتی این شانس را به شما می دهد که در یک مکان و یک زمان واحد با فرهنگ، قومیت ها و نژادهای مختلف آشنا شوید. زیبایی های مسحور کننده طبیعت، تسهیلات و فروشگاه های درجه یک از دیگر دلایلی هستند که می توان برای سرمایه گذاری در ابوظبی نام برد. خرید خانه و ملک در ابوظبی فرایند سخت و پیچیده ای ندارد.  شما همچنین می توانید از حمایت های قانونی این کشور نیز برخوردار شوید.

مقایسه ملک ها

مقایسه