شرکت سازنده املاک عزیزی پروژه Azizi Venice را به ارزش 30میلیارد درهم راه اندازی کرد

شرکت سازنده املاک عزیزی پروژه Azizi Venice را به ارزش 30میلیارد درهم راه اندازی کرد

Azizi Developments به تازگی برنامه‌های خود را برای Azizi Venice، جامعه سبک زندگی لوکس ونیز در کنار آب، که به طور کامل در یک تالاب آبی کریستالی قابل شنا، در جنوب دبی که به سرعت در حال رشد است، نشان داده است. این رونمایی بزرگ در روز چهارشنبه، 27 سپتامبر، در یک مراسم راه اندازی عجیب برگزار شد که در سالن مشهور کوکاکولا آرنا، سیتی واک برگزار شد که بیش از 10000 شرکت کننده و اجراهایی از افرادی مانند نانسی عجرم را به خود دید.

جامعه واحه بیابانی با کاربری مختلط 30 میلیارد درهم، که دارای بیش از 30000 واحد مسکونی، از جمله 100 مجتمع آپارتمانی متوسط و بیش از 400 ویلا و عمارت لوکس است، به طور کامل در یکی از بزرگترین تالاب های آبی در جهان ساخته خواهد شد.

از جمله ویژگی‌های برجسته آن، این جامعه که دارای 24 میلیون فوت مربع GFA در زمینی به مساحت 15 میلیون فوت مربع است، همچنین دارای بلوار پیاده‌رو کنترل‌شده با درجه حرارت لوکس و اپرای دوم دبی، در میان طیف گسترده‌ای خواهد بود. از دیگر امکانات بسیار منحصربفرد و تقویت کننده سبک زندگی. شرکت طراحی چند رشته ای مشهور جهان AE7 به عنوان مشاور عزیزی ونیز خدمت می کند.

به مناسبت این اعلامیه، آقای میرویس عزیزی، بنیانگذار و رئیس Azizi Developments، اظهار داشت: “عزیزی ونیز واقعاً یک جامعه و مقصد منحصر به فرد خواهد بود – نه فقط برای دبی بلکه در سراسر منطقه خاورمیانه. من بسیار خوشحالم که عزیزی ونیز را در دبی معرفی می کنم. این جامعه به خانه ای فوق العاده برای حدود 80000 ساکن و یک جاذبه توریستی فوق العاده برای حدود 30000 بازدید کننده روزانه تبدیل خواهد شد.

مقایسه ملک ها

مقایسه