هر آنچه باید در مورد ویزای اقامت امارات بدانید

هر آنچه باید در مورد ویزای اقامت امارات بدانید

الف) آیا همه اعضای خانواده می توانند ویزای اقامت امارات را دریافت کنند: یعنی پدر، مادر، پدر و فرزندان زیر 18 سال و دختران مجرد؟

بله کارمندان یا کارفرمایان خارج از کشور می توانند ویزای اقامت دریافت کنند سه راه وجود دارد که آنها می توانند وضعیت خود را از دارنده مجوز ورود به دارنده ویزای اقامت تغییر دهند:

  • استخدام رسمی
  • ثبت شرکت
  • خرید املاک و مستغلات

پس از دریافت مجوز اقامت معتبر، ساکنان مرد می توانند از همسر و فرزندان خود (زیر 18 سال) و هر دختر مجرد بالای 18 سال حمایت کنند.

کابینه امارات به برخی از مهاجران خارجی مانند کارآفرینان، استعدادهای متخصص و پژوهشگران حوزه دانش و علم و دانشجویان ممتاز با برخی شرایط ویزای بلند مدت اعطا کرد.

در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

ب) چه کسی ویزای اقامت را صادر می کند و آیا تضمین می شود؟

دولت دبی آن را صادر می کند و تا زمانی که خریدار ملک مالک ملک باشد، تمام تست های امنیتی و پزشکی را پاس کند و توسط وزارت کار و امور اجتماعی رد نشود، تضمین می شود.

 

ج) اگر خریدار ملک در دبی زندگی نمی کند اما قصد دارد در آینده زندگی کند، مراحل اخذ ویزای اقامت چگونه خواهد بود؟

نوع ویزای اقامتی که حق دریافت آن را دارید به ارزش ملک خریداری شده بستگی دارد. هنگامی که خریدار ملکی را خریداری می کند، به طور خودکار حق دریافت ویزای اقامت را دارد.

درخواست ویزای اقامت را می توان در وب سایت اداره فدرال هویت و شهروندی (ICA)، که کانال الکترونیکی شهروندی و اقامت است، یا اداره کل امور اقامت و خارجیان (GDRFA) که زیر نظر وزارت امارات متحده عربی کار می کند، انجام داد. .

 

د) اگر خریدار ملک در دبی زندگی نمی کند، آیا می تواند ویزا را به نام شخص دیگری مانند کارمندان یا سایر اعضای خانواده و غیره دریافت کند؟

خیر، فقط خریدار اصلی ملک ویزای اقامت دریافت می کند اما می تواند افراد تحت تکفل خود را اسپانسر کند.

 

فرم مشاوره با کارشناسان کاوردیل

مقایسه ملک ها

مقایسه