آپارتمان ۴۴ میلیون درهمی رویال آتلانتیس در دبی

آپارتمان ۴۴ میلیون درهمی رویال آتلانتیس

با ادامه‌ی تقاضای بی‌سابقه برای املاک لوکس دبی به‌خصوص در پالم جمیرا، رکورد جدیدی ثبت شد. یک آپارتمان دوبلکس سه‌خوابه نوساز در پالم جمیرا به قیمت حدودا متری ۱۲۰ هزار درهم (۱۲۳۸۷ درهم برای هر فوت مربع) به فروش رفت و به گران‌قیمت‌ترین ملک  از لحاظ قیمت متراژ در پالم جمیرا و دومین ملک گران‌قیمت از لحاظ قیمت متراژ در بین کل اپارتمان های دبی تبدیل شد.

رکورد قبلی متعلق به یک آپارتمان سه‌خوابه در مجتمع مسکونی بولگاری بود که به قیمت ۱۳۵۴۳ به ازای هر فوت مربع و مجموع ۴۲.۹ میلیون درهم در فوریه ۲۰۲۳ به فروش رسید.

این آپارتمان دوبلکس با یک استخر شنای خصوصی و انواع امکانات لوکس و درجه‌یک، توسط یک سرمایه‌گذار روسی خریداری شد.

رئیس شرکت فروشنده این خانه می‌گوید سرمایه‌گذاران خارجی همچنان علاقه‌ی زیادی به خرید املاک دبی نشان می‌دهند.

این معامله‌ی رکوردشکن نشانگر ادامه‌ی تقاضا برای املاک مسکونی برند مانند SLS، آرمانی، سیکس سیزنز و رویال آتلانتیس است. میلیونرها، کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و وارثان تقاضا برای املاک لوکس بالای ۲۰ میلیون درهم را افزایش می‌دهند که به کاهش واحد‌های موجود برای مصرف‌کنندگان و سرمایه‌گذاران در بازار منجر می‌شود.

وی همچنین اضافه می‌کند که با ادامه‌ یافتن محدودیت عرضه در بازار و روند افزایشی قیمت‌ها، پنجره‌ی کنونی فرصت‌های سرمایه‌گذاری به‌طور روزافزون آینده‌دارتر می‌شود. بازار املاک لوکس دبی شاهد رشد دو رقمی چشم‌گیری در نیمه‌ی اول امسال بوده و برای ۳ تا ۵ سال آینده نیز روند مثبتی پیش‌بینی می‌شود.

برای اطلاع از تازه ترین  اخبار  درباره  کشور امارات به بخش بلاگ سایت کاوردیل مراجعه کنید.

 

مقایسه ملک ها

مقایسه