مدت زمان پرواز تهران به دبی امارات

دبی یکی از منحصربه‌فردترین و لوکس‌ترین شهرهای دنیا است که در طول سال افراد زیادی برای تفریح و گردش به این شهر می‌روند تا تعطیلات فوق‌العاده‌ای داشته باشند. هتل‌های مجهز و عالی، مراکز تجاری، تفریحی مدرن، سواحل زیبا و برج‌های آسمان‌خراش از جمله مواردی هستند که افراد مختلف این شهر را برای سفر انتخاب می‌کنند.
ازآنجایی‌که امارات کشور همسایه ایران است معمولاً با فرارسیدن تعطیلاتی همچون تعطیلات عید دبی را برای خوش‌گذرانی انتخاب می‌کنند. چنان چه قصد سفر به دبی را دارید و مایل هستید بدانید مدت‌زمان پرواز تهران به امارات دبی چقدر است در ادامه این مقاله با کاوردیل همراه باشید.

مدت زمان پرواز تهران به دبی امارات

پروازهای ایران به دبی

پروازهایی که از سمت ایران و فرودگاه مهرآباد به مقصد دبی بلند می‌شوند معمولاً در شهرهای دبی و شارجه فرود می‌آیند. البته اغلب پروازها مستقیم در شهر دبی به زمین می‌نشینند و شهر شارجه خیلی کمتر پذیرای میهمانان دبی است.

 علاوه بر این باید اضافه کنیم که شرکت‌های امارات، ایران ایر و ماهان بیشترین پرواز را به مقصد دبی دارند. بهتر است بدانید که هواپیماهای شرکت هواپیمایی امارت معمولاً به‌صورت روزانه در ساعت‌های ۴: ۲۵ و ۱۱ صبح، ۳۵: ۱۸ عصر و ۵۵: ۲۳ شب‌پرواز می‌کنند. شرکت ایران ایر نیز هرروز ۷ صبح و جمعه‌ها ساعت ۲۵: ۱۸ عصر به مقصد دبی و فرودگاه هواپیمایی ماهان پرواز دارد. پروازهایی که از سمت شرکت ماهان هستند نیز در ساعات ۸ صبح و ۱۵: ۱۸ عصر ایران را به مقصد دبی ترک می‌کنند.

مدت زمان پرواز تهران به دبی امارات

سفر به دبی با هواپیماهای شرکت امارات

پروازهای شرکت هواپیمایی امارات باکلاس‌های مختلفی از جمله بیزینس کلاس، فرست کلاس و اکونومی کلاس پرواز می‌کنند. پروازهای فرست کلاس دقیقاً مثل هتل‌های پنج ستاره هستند و خدمات بی‌نظیری دارند. مسافران این نوع پرواز می‌توانند برای خود غذا سفارش دهند و از امکانات موجود لذت ببرند. سفر با پرواز اکونومی دارای امکانات و تفریحات بسیاری دارد و مسافران می‌توانند در طول سفر خود لذت ببرند.

سفر به دبی با هواپیماهای ایران ایر

سفر به دبی با شرکت ایران ایر با دو کلاس اکونومی و کلاس ویژه انجام می‌شود. شرکت ایران ایر نیز دارای خدمات و امکانات بسیاری است و مسافران با بهترین شرایط به مقصد خود می‌رسند.

سفر به دبی با هواپیماهای ماهان

همان‌گونه که می‌دانید شرکت هواپیمایی ماهان یکی از بهترین شرکت‌های هواپیمایی است که در کلاس‌های مختلفی پرواز انجام می‌دهد و به بهترین شکل و با بهترین امکانات مسافران خود را به مقصد می‌رساند.

مدت زمان پرواز تهران به دبی امارات

سفر به دبی چند ساعت طول می‌کشد؟

شایان به ذکر است که فاصله بین تهران تا دبی با هواپیما ۱۱۹۷ کیلومتر یا همان ۷۴۴ مایل است و مدت‌زمان پرواز تهران به امارات دبی ۲ ساعت و ده دقیقه است. البته باید به این نکته اشاره‌کنیم که زمان اعلام‌شده به عوامل مختلفی مثل مسیر پرواز، شرایط آب و هوایی و سرعت باد نیز بستگی دارد. همچنین ممکن است این زمان کمی جابه‌جا شود.

طول پروازهای دبی تا دیگر شهرهای ایران

پروازهای شهرستان‌ها با ایر لاین‌های مختلف انجام می‌شود و هرکدام مدت‌زمان‌های مختلفی دارند؛ که ما در این بخش تعدادی از مهم‌ترین شهرهای ایران را که به‌طور مستقیم به دبی پرواز رفت‌وبرگشت دارند می‌پردازیم:

  1. مدت‌زمان پرواز دبی به اصفهان: مسیر هوایی این دو شهر حدود ۹۰۰ کیلومتر است و پرواز آن حدود ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه طول می‌کشد.
  2. مدت‌زمان پرواز قشم به دبی: فاصله هوایی شهر قشم تا دبی ۱۷۵ کیلومتر است و پرواز بین دو این شهر ۵۵ دقیقه است.
  3. مدت‌زمان پرواز بندرعباس به دبی: مسافت هوایی بندرعباس تا دبی ۲۳۹ کیلومتر است و مدت پرواز آن تنها ۲۵ دقیقه طول می‌کشد.
  4. مدت‌زمان پرواز مشهد تا دبی: فاصله هوایی بین مشهد تا دبی ۱۲۸۵ کیلومتر است و پرواز از مشهد به دبی ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه است.
  5. مدت‌زمان پرواز تبریز به دبی: مسافت هوایی تبریز تا دبی ۱۶۶۲ کیلومتر است و پرواز به دبی ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه طول می‌کشد.
  6. مدت‌زمان پرواز اهواز به دبی: فاصله بین اهواز تا دبی ۹۳۸ کیلومتر است و پرواز از این شهر به دبی ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه است.

خلاصه

چنان چه قصد سفر به شهر بزرگ‌ترین برج‌ها، زیباترین سواحل و منحصربه‌فردترین هتل‌ها رادارید تا از تعطیلات خود لذت ببرید. سفر خود را از تهران به سمت دبی شروع کنید باید حدود ۲ ساعت و ده دقیقه درراه باشید. البته باید به این نکته اشاره‌کنیم که شرکت‌های هواپیمایی تمام تلاش خود را می‌کنند؛ که با امکاناتی که برای شما فراهم کرده‌اند این دو ساعت را به بهترین شکل ممکن از شما پذیرایی کنند.

مقایسه ملک ها

مقایسه