خرید ملک در جمیرا ویلیج سيرکل

18 املاک
مرتب سازی بر اساس:

بررسی جمیرا ویلج سیرکل دبی

آپارتمان‌ها و ویلاها در جمیرا ویلج سیرکل دبی ترکیبی غیرعادی از گزینه‌های زندگی شهری را در یک محیط روستا به جمعیت بزرگ شهر ارائه می‌دهند. کسانی که در JVC زندگی می‌کنند، محیط آرام این منطقه را دوست دارند، احاطه شده توسط باغ‌های سرسبز و کانال‌ها، که حس آرامش مورد نیاز را در کلانشهری شلوغ مانند دبی تداعی می‌کند. یکی از دلایلی که مردم برای زندگی در JVC انتخاب می کنند، سبک زندگی خانواده محور آن است.

خرید ملک در جمیرا ویلیج سيرکل jvc
جمیرا ویلج سیرکل دبی خانواده ها، زوج های جوان و مجردها را به خود جذب می کند. به نظر می‌رسد که خانواده‌های مهاجر به وفور مدارس، پارک‌ها، مراکز تناسب اندام، و همچنین کلینیک‌ها، بیمارستان‌ها و داروخانه‌ها در JVC علاقه‌مند هستند. این منطقه همچنین در بین سرمایه گذاران املاک و مستغلات به دلیل قیمت پرسود و بازده اجاره بالا محبوب است. اکنون به راحتی می توان فهمید که چرا سرمایه گذاران و اجاره دهندگان به این جامعه علاقه مند هستند. علاوه بر این، نزدیکی آن به دبی مارینا و JLT و کمبود ترافیک، رفت و آمد به شهر را بدون سر و صدا می کند.

خرید ملک در جمیرا ویلج سیرکل دبی

جمیرا ویلج سیرکل دبی دارای بیش از 2000 واحد مسکونی است. این توسعه دارای محیطی روستا مانند با پارک ها و کانال های اطراف آپارتمان ها، ویلاها و خانه های شهری است. اکثر آپارتمان‌های مسکونی در JVC دارای امکانات مشترکی از جمله سالن بدنسازی، استخر و خشک‌شویی هستند. از آنجایی که این منطقه دارای تحولات آتی هیجان انگیز است، تعداد زیادی آپارتمان کاملاً جدید برای اجاره در JVC وجود دارد.برای خرید آپارتمان در دبی با کاوردیل در ارتباط باشید.

قیمت ملک در jvc  دبی

نوع آپارتمانمیانگین قیمت
استدیو 454,000 درهم
1-خوابه729,000 درهم
2-خوابه1,119,000 درهم
3-خوابه1,480,000 درهم
4-خوابه3,836,000 درهم
نوع ویلامیانگین قیمت
1-خوابه1,235,000
2-خوابه1,957,000
3-خوابه2,030,000
4-خوابه2,395,000
5- خوابه3,265,000

شما همچنین می توانید بدون صرف سرمایه هنگفت در یک ملک در JVC سرمایه گذاری کنید و آن را به یکی از جذاب ترین مناطق برای مهاجران برای خرید ملک در دبی تبدیل کنید. بسیاری از پروژه های خارج از طرح دلیل دیگری برای علاقه بالای سرمایه گذاران به این محل است. پروژه های برجسته و برجسته خارج از برنامه در JVC عبارتند از Catch Residences، Levanto توسط Oro24 و Binghatti Crest توسط Binghatti Developers. این املاک در JVC باعث تقویت بیشتر طول عمر منطقه به عنوان یک گزینه سرمایه گذاری مناسب شده است.

خرید ملک در جمیرا ویلیج سيرکل jvc

لوکیشن

  1. ترافیک نسبتاً کم، و آن را به یک نقطه عالی برای کسانی که به نقاط مهم دبی رفت و آمد می کنند تبدیل می کند
  2. فرودگاه بین المللی دبی 30 دقیقه با ماشین از طریق جاده الخیل (E44) فاصله دارد.
  3. داون تاون دبی: از طریق جاده شیخ زاید (E11) با ماشین 25 دقیقه فاصله دارد.
  4. دبی مدیا سیتی، اینترنت سیتی و دبی مارینا 20 دقیقه با شما فاصله دارند

مقایسه ملک ها

مقایسه